Gemeenteraadsleden

Bart Laeremans
Bart Laeremans
17 april 1966, gemeenteraadslid sinds 1994
Advocaat

 

Nieuwe Schapenweg 2
1850 Grimbergen

Tel. +32 2 270 26 88 / +32 476 46 98 85
bart.laeremans@grimbergen.be

Peter Plessers
Peter Plessers
27 februari 1979, bachelor economie

Meerstraat 39
1852 Beigem

Tel. +32 496 72 26 91
peter.plessers@grimbergen.be

Yves Verberck
Yves Verberck
31 juli 1951, gemeenteraadslid sinds 2006
Gepensioneerd werknemer van Caterpillar

Abelenlaan 5
1851 Humbeek

Tel. +32 2 305 52 58
yves.verberck@grimbergen.be

Karlijne Van Bree
Karlijne Van Bree
4 februari 1974, gemeenteraadslid sinds 2006
Jurist bij de Federale Overheidsdienst Justitie

 

IJsvogellaan 9
1850 Grimbergen

Tel. +32 474 93 12 19
karlijne.vanbree@grimbergen.be

Chantal Lauwers
Chantal Lauwers
24 maart 1968, bediende in een Brussels advocatenkantoor

Populierendallaan 90
1850 Grimbergen

Tel. +32 486 10 34 93
chantal.lauwers@grimbergen.be

Pierre Van den Wijngaert
Pierre Van den Wijngaert
1 november 1945, gepensioneerd haarkapper

Spekveld 3
1851 Humbeek

Tel. +32 2 270 14 82
pierre.vandenwyngaert@grimbergen.be


Karin Vertongen
51 jaar, werkt als bediende bij Justititehuis Mechelen

Oostvaartdijk 65
1850 Grimbergen

Tel. +32 477 24 34 37
karin.vertongen@grimbergen.be

 

Werd op 14 oktober 2018 verkozen op de lijst Vernieuwing maar zetelt vanaf 1 januari 2019 als onafhankelijke:

Luk Raekelboom
Luk Raekelboom
13 februari 1980, gemeenteraadslid sinds 2006
Werkt als bediende in Brussel

Kareelbakkerijstraat 30 bus 2
1853 Strombeek-Bever

Tel. +32 495 90 16 84
luk.raekelboom@grimbergen.be