Kandidaten

Bart Laeremans
Bart Laeremans
52 jaar, gemeenteraadslid sinds 1994
Advocaat

Nieuwe Schapenweg 2
1850 Grimbergen

Tel. +32 2 270 26 88 / +32 476 46 98 85
bart.laeremans@vernieuwing.org

Eric Nagels
Eric Nagels
67 jaar, gemeenteraadslid sinds 2012
Apotheker

Hoeveland 40
1850 Grimbergen

Tel. +32 477 36 72 42
eric.nagels@vernieuwing.org

Luk Raekelboom
Luk Raekelboom
38 jaar, gemeenteraadslid sinds 2006
Werkt als bediende in Brussel

Kareelbakkerijstraat 30 bus 2
1853 Strombeek-Bever

Tel. +32 495 90 16 84
luk.raekelboom@vernieuwing.org

Chantal Lauwers
Chantal Lauwers
50 jaar, bediende in een Brussels advocatenkantoor

Populierendallaan 90
1850 Grimbergen

Tel. +32 486 10 34 93
chantal.lauwers@telenet.be

Wim Missotten
Wim Missotten
26 jaar, bediende

Vaartstraat 121
1850 Grimbergen

Tel. +32 499 11 67 78
missotten.wim@hotmail.com

Karin Vertongen
Karin Vertongen
51 jaar, werkt als bediende bij Justititehuis Mechelen

Oostvaartdijk 65
1850 Grimbergen

Tel. +32 477 24 34 37
vertongen.karin@gmail.com

Axel Spelkens
Axel Spelkens
31 jaar, werkt als bediende in het UZ VUB in Jette

Singel 124 bus 3
1853 Strombeek-Bever

Tel. +32 498 45 99 37
axel.spelkens@telenet.be

Patricia Segers
Patricia Segers
52 jaar, uitbaatster kapsalon in Beigem

Gemeentehuisstraat 20
1852 Beigem

Tel. +32 475 80 07 63
patricia.segers@hotmail.com

Patrick Vandamme
Patrick Vandamme
57 jaar, bediende bij een verzekeringsmaatschappij in Brussel

Dr. Carlierstraat 3
1851 Humbeek

Tel. +32 2 270 08 36
patrick.vandamme@telenet.be

Johan De Greef
Johan De Greef
41 jaar, milieutechnoloog

Wolvertemsesteenweg 360 bus 2
1850 Grimbergen

Tel. +32 478 68 00 36
dg.johan@gmail.com

Leen Linssen – Tiebout
Leen Linssen – Tiebout
58 jaar, bediende bij een Humbeeks bedrijf

Dr. Carlierstraat 17
1851 Humbeek

Tel. +32 495 88 15 40
leen.tiebout@gmail.com

Yannic Heene
Yannic Heene
46 jaar, werkt als ambtenaar in Brussel

Kasteelstraat 144 bus 10
1853 Strombeek-Bever

Tel. +32 486 54 74 38
yannic.heene@telenet.be

Karen Goossens
Karen Goossens
19 jaar, studente nautische wetenschappen in Antwerpen

Thaelenstraat 8
1850 Grimbergen

karen.a.goossens@gmail.com

Tim Roelants
Tim Roelants
27 jaar, ICT-consultant

Van Akenstraat 27
1850 Grimbergen

Tel. +32 471 32 16 97
roelantstim@hotmail.com

Christel Van der Trappen
Christel Van der Trappen
55 jaar, verpleegkundige

Nieuwenrodesteenweg 9
1851 Humbeek

Tel. +32 2 269 73 30
michel.roelants@skynet.be

Nancy Bogemans
Nancy Bogemans
45 jaar, administratief medewerker

Poddegemstraat 68
1850 Grimbergen

Tel. +32 2 268 06 58
nbogemans@gmail.com

Robert Van Driquelle
Robert Van Driquelle
70 jaar, arbeider op rust

Tangedallaan 47
1850 Grimbergen

Tel. +32 2 252 10 38
robert.van.driquelle@gmail.com

Karlijne Van Bree
Karlijne Van Bree
44 jaar, gemeenteraadslid sinds 2006
Jurist bij de Federale Overheidsdienst Justitie

IJsvogellaan 9
1850 Grimbergen

Tel. +32 474 93 12 19
karlijne.vanbree@vernieuwing.org

Martine De Coppel
Martine De Coppel
59 jaar, OCMW-raadslid sinds 2013, lid Vast Bureau OCMW
Medewerker boekhoudkantoor

Piereman 2
1853 Strombeek-Bever

Tel. +32 479 68 36 01
martine.decoppel@vernieuwing.org

Yves Verberck
Yves Verberck
67 jaar, gemeenteraadslid sinds 2006
Gepensioneerd werknemer van Caterpillar

Abelenlaan 5
1851 Humbeek

Tel. +32 2 305 52 58
yves.verberck@vernieuwing.org

Peter Plessers
Peter Plessers
39 jaar, bachelor economie

Meerstraat 39
1852 Beigem

Tel. +32 496 72 26 91
plessers.peter@telenet.be

Pierre Van den Wijngaert
Pierre Van den Wijngaert
72 jaar, gepensioneerd haarkapper

Spekveld 3
1851 Humbeek

Tel. +32 2 270 14 82
pierre.vandenwyngaert@vernieuwing.org

Kenny de Hertogh
Kenny De Hertogh
35 jaar, werkt als bediende bij een Grimbergs warenhuis

Triohofstraat 21
1850 Grimbergen

Tel. +32 471 83 76 21
kenny.dehertogh@scarlet.be

Inez Seghers
Inez Seghers
25 jaar, werkt als bediende in de verhuissector

Sprietmolenstraat 1
1850 Grimbergen

Tel. +32 495 15 16 33
seghersi@hotmail.be

Veerle De Smedt
Veerle De Smedt
46 jaar, leerkracht lager onderwijs in Vilvoorde

Steeneikstraat 42
1851 Humbeek

Tel. +32 2 270 35 90
veerle.de.smedt@skynet.be

Ilse Schoonjans
Ilse Schoonjans
36 jaar, verpleegkundige

Dahlialaan 26
1850 Grimbergen

Tel. +32 497 59 44 51
ilse.schoonjans2@gmail.com

Nicolas Bourgeois
Nicolas Bourgeois
27 jaar, lijnpiloot

Grote Heirbaan 21
1852 Beigem

Tel. +32 474 60 10 12
nicolasfpbourgeois@hotmail.com

Klaas Candry
Klaas Candry
25 jaar, student handelswetenschappen

Drijpikkelstraat 21
1853 Strombeek-Bever

Tel. +32 477 19 44 08
nicholas_candry@hotmail.com

Johan Geldhof
Johan Geldhof
63 jaar, industrieel ingenieur bij keuringsagentschap

Benedenstraat 273
1851 Humbeek

Tel. +32 477 23 60 91
johan.geldhof@hotmail.com

Agnes De Graef
Agnes De Graef
68 jaar, huisarts op rust

Vilvoordsesteenweg 372 bus 104
1850 Grimbergen

Tel. +32 2 253 16 18
agnes.de.graef@telenet.be

Nicole Verhaegen
Nicole Verhaegen
50 jaar, bediende

Spaanse Lindebaan 36
1850 Grimbergen

Tel. +32 476 99 55 29
nicolegeeraerts@live.com

Gilles Horlait
Gilles Horlait
45 jaar, vrachtwagenchauffeur

Treft 61 bus 11
1853 Strombeek-Bever

Tel. +32 473 97 12 51
leen.vancrombruggen@telenet.be

Anne Hoste
Anne Hoste
59 jaar, oogarts

Woont in Grimbergen-centrum