Het bestuur

Karlijne Van Bree
Karlijne Van Bree
4 februari 1974, gemeenteraadslid sinds 2006
Jurist bij de Federale Overheidsdienst Justitie

IJsvogellaan 9
1850 Grimbergen

Tel. +32 474 93 12 19
karlijne.vanbree@vernieuwing.org

Eric Nagels
Eric Nagels
25 december 1950, gemeenteraadslid sinds 2012
Apotheker

Hoeveland 40
1850 Grimbergen

Tel. +32 477 36 72 42
eric.nagels@vernieuwing.org

Bart Laeremans
Bart Laeremans
17 april 1966, gemeenteraadslid sinds 1994
Advocaat

Nieuwe Schapenweg 2
1850 Grimbergen

Tel. +32 2 270 26 88 / +32 476 46 98 85
bart.laeremans@vernieuwing.org

Chantal Lauwers
Chantal Lauwers
24 maart 1968, bediende in een Brussels advocatenkantoor

Populierendallaan 90
1850 Grimbergen

Tel. +32 486 10 34 93
chantal.lauwers@telenet.be

Peter Plessers
Peter Plessers
27 februari 1979, bachelor economie

Meerstraat 39
1852 Beigem

Tel. +32 496 72 26 91
plessers.peter@telenet.be

Nicolas Bourgeois
Nicolas Bourgeois
24 juni 1991, lijnpiloot

Grote Heirbaan 21
1852 Beigem

Tel. +32 474 60 10 12
nicolasfpbourgeois@hotmail.com

Patrick Vandamme
Patrick Vandamme
17 november 1960, bediende bij een verzekeringsmaatschappij in Brussel

Dr. Carlierstraat 3
1851 Humbeek

Tel. +32 2 270 08 36
patrick.vandamme@telenet.be

Yves Verberck
Yves Verberck
31 juli 1951, gemeenteraadslid sinds 2006
Gepensioneerd werknemer van Caterpillar

Abelenlaan 5
1851 Humbeek

Tel. +32 2 305 52 58
yves.verberck@vernieuwing.org

Pierre Van den Wijngaert
Pierre Van den Wijngaert
1 november 1945, gepensioneerd haarkapper

Spekveld 3
1851 Humbeek

Tel. +32 2 270 14 82
pierre.vandenwyngaert@vernieuwing.org